inhuis bij onze klanten: Ilse & Jesse

inhuis screens solar - Ilse (37)

In oktober 2021 kochten Jesse en Ilse hun eerste huis: een karakteristieke twee-onder-een-kapwoning die dringend aan vernieuwing toe was. Na een ingrijpende verbouwing van maar liefst negen maanden, waarbij werkelijk alles werd vernieuwd, konden ze in juli 2022 eindelijk hun intrek nemen in hun volledig gerenoveerde woning. Al snel stuitten ze echter op een uitdaging: de zomerse hitte… inhuis plaza werd ingeschakeld om de zonwering voor het stel te verzorgen.

Een koel huis, zelfs op warme dagen

De grote raampartijen lieten veel zonlicht binnen, wat op warme dagen zorgde voor flink oplopende temperaturen. Het werd al snel duidelijk dat goede zonwering essentieel was om het binnen aangenaam te houden. Via social media ontdekte Ilse inhuis plaza. “We zagen de solar screens voorbij komen en waren direct enthousiast. Het feit dat ze op zonne-energie werken, was voor ons ideaal,” vertelt het stel. De montage van de solar screens maakte het bovendien mogelijk om de net gestucte muren intact te houden, omdat er geen gaten geboord hoefden te worden voor de stroomvoorziening. Deze slimme oplossing houdt de warmte buiten, terwijl ze binnen nog steeds van het uitzicht naar de tuin kunnen genieten.

inhuis screens solar - Ilse (40)
inhuis screens solar - Ilse (42)

Voor de screens kozen Jesse en Ilse een wit systeem dat mooi aansluit bij de kozijnen van het huis. Het donkere doek zorgt niet alleen voor optimale warmtewering, maar past ook perfect bij de voordeur. Zo vonden ze niet alleen een functionele oplossing, maar ook eentje die qua stijl perfect bij de woning past.

inhuis screens solar - Ilse (15)
inhuis screens solar - Ilse (18)

Bij de schuifpui aan de achterzijde kozen ze ook voor inhuis screens. Je zou misschien denken dat dit lastig is met het naar binnen en buiten lopen, maar dat valt reuze mee. Dankzij de afstandsbediening bedien je de screens moeiteloos omhoog of omlaag en plaats je het doek in iedere gewenste positie.

inhuis screens solar - Ilse (25)

Het hele proces, van advies tot installatie, verliep volgens Jesse en Ilse soepel en snel. “Na een bezoek aan de showroom van inhuis plaza in Waalwijk, waar we alle opties konden bekijken, wisten we precies wat we wilden. De adviseur dacht goed met ons mee en binnen een week stond er al iemand op de stoep om de screens in te meten. Kort daarna volgde de installatie en in een mum van tijd waren de screens geplaatst door ervaren monteurs,” vertelt het stel.

inhuis screens solar - Ilse (8)
inhuis screens solar - Ilse (6)
inhuis screens solar - Ilse (35)

Nu ze de solar screens voor het eerst tijdens de zomer hebben gebruikt, hebben Jesse en Ilse ervaren dat het op warme dagen binnen heerlijk koel blijft. Er komt nog steeds voldoende daglicht binnen en het zicht naar buiten blijft behouden. Het was de perfecte aanvulling op hun volledig gerenoveerde woning.

Producten

Solar screen | inhuis
Systeemkleur: Wit
Doekkleur: Zwart 3%
Bediening: Brel solar
Referentie: Openslaande deuren

Premium solar screen | inhuis
Systeemkleur: Wit
Doekkleur: Zwart 3%
Bediening: Somfy solar I.O.
Referentie: Raam voorzijde

Fotografie: Emma Groenenboom

Heb je na het lezen van onze blog nog vragen? Onze specialisten helpen je graag in één van onze showrooms of neem contact op met onze klantenservice. Liever persoonlijk advies aan huis? Maak direct een adviesafspraak!

Nienke avatar

Gerelateerde artikelen

Scroll naar boven