De Unilux dubbele plissé hordeur is uitermate geschikt voor brede deuren, tuindeuren, openslaande deuren en schuifpuien.
Door het gevouwen gaas heeft de plissé hordeur een luxe en moderne uitstraling, die bij vrijwel ieder interieur past. De maximale breedte van de Unilux hordeur is 360cm bij een maximale hoogte van 290cm.
De dubbele plissé hordeur zorgt ervoor dat insecten buiten blijven en je toch geniet van maximale ventilatie in jouw woning. Bij de Unilux dubbele plissé hordeur wordt aan beide kanten van de opening een plissé hordeur geplaatst. Door middel van een borstel- of magneetsluiting in het midden kun je de hordeuren sluiten. De montage van de dubbele plissé hordeur kan zowel in de dag als op de dag en hier zijn geen hulpprofielen bij nodig.
- Geen veerspanning, waardoor de deur met één hand bediend kan worden
- Voorzien van een zeer platte onderstrip, voor zo min mogelijk struikelgevaar
- Wanneer de deur er een keer uitgelopen wordt, kan deze doorgaans zonder schade teruggeplaatst worden
- Bij demontage in de winter zijn de bevestigingsplaatjes nog zichtbaar
- De hor is minder geschikt om huisdieren binnen te houden
- Om de hor van de stof of pluisjes te ontdoen, zal deze op lage kracht afgezogen moeten worden